Gabinety prowadzone są przez specjalistów z dziedziny anestezjologii i intensywnej terapii oraz chirurgii ogólnej i onkologicznej. Lekarze prowadzący ukończyli wieloletnie studia podyplomowe z zakresu leczenia bólu oraz medycyny estetycznej. Pragniemy dzielić się specjalistyczną wiedzą medyczną i umiejętnościami.

lek. Laura Wardzińska
Specjalista Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Specjalista Leczenia Bólu

Specjalista Anestezjologii i Intensywnej Terapii dodatkowo ukończyła dwuletnie studia podyplomowe z zakresu leczenia bólu na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wieloletnie doświadczenie w pracy w łódzkich klinikach oraz z pacjentami indywidualnymi. Uczestnik wielu sympozjów i konferencji z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii , leczenia bólu i zastosowania konopii medycznych . Wieloletnie doświadczenie w leczeniu uzależnień.

lek. Aleksandra Wawrzonkoska - Dąbrowska
specjalista chirurgii dziecięcej
Specjalista w dziedzinie chirurgii dziecięcej z doświadczeniem w zakresie chirurgii ogólnej, kardiochirurgii, urologii, ortopedii i chirurgii plastycznej. Doświadczenie poparte wiedzą zdobytą na licznych stażach i kursach, potwierdzonych certyfikatami. Obecnie pracuje w Klinice Kardiochirurgii i Chirurgii Ogólnej Dzieci Dziecięcego Szpitala Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego jako starszy asystent. Pracę na wyżej wymienionym stanowisku dopełnia doświadczenie dydaktyczne jako wykładowca na Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wykłady prowadzone w języku polskim i angielskim. Od 2015 roku z powodzeniem zajmuje się chirurgią kosmetyczną w zakresie korekcji powiek, czego dowodem jest grono zadowolonych klientek.
ul. Warszawska 21,
Aleksandrów Łódzki
510 189 710