Esperal® - wszywka

Esperal stosuje się u pacjentów uzależnionych od alkoholu. Esperal blokuje enzym, który bierze udział w metabolizowaniu alkoholu, powstrzymuje Cię przed piciem z powodu nieprzyjemnych skutków ubocznych, które mogłyby wystąpić, gdybyś spożył jakąkolwiek ilość alkoholu, mając implanty Esperal. 

Większość osób uzależnionych od alkoholu chce przestać pić alkohol, ale odkrywa, że ​​trudno im przestać pić alkohol. Istnieje zatem potrzeba skutecznego leczenia alkoholizmu. Zamiast przyjmować tabletki codziennie, możesz mieć implant w swoim ciele, który będzie skuteczny przez około 6 miesięcy. Kolejny powód, dla którego implant Esperal jest skuteczniejszym sposobem leczenia alkoholizmu niż tabletki, dlatego musisz skonsultować się z lekarzem, jeśli chcesz przestać. Nie możesz tak po prostu przestać „potajemnie” i dalej pić alkohol. To sprawia, że ​​bardziej nienawidzisz alkoholu, ponieważ znasz konsekwencje spożywania alkoholu, gdy implant Esperal znajduje się w twoim ciele.

Implant Esperal jest bardzo skuteczny w leczeniu alkoholizmu, szczególnie  psychicznego pożądania alkoholu. Jednak nie zmniejsza bezpośrednio głodu alkoholu, ale sprawia, że spożywanie alkoholu jest nieprzyjemne w takim stopniu, w jakim wolisz go unikać. Poprawia dyscyplinę w unikaniu alkoholu.Proces implantacji jest prosty i absolutnie bezbolesny. Zabieg trwa około 30 minut.

Istnieją pewne wymagania i ograniczenia przed i po wszczepieniu implantu Esperal na alkoholizm :

  1. Pacjent powinien sam zdecydować, że chce tego konkretnego leczenia.
  2. Pacjent musi być całkowicie trzeźwy przed implantacją, co zawsze jest sprawdzane alkomatem przed zabiegiem.
  3. Pacjent nie powinien pić kawy w dniu implantacji.
Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszą kliniką.
tel. 510 189 710

ul. Warszawska 15, 95-070 Aleksandrów Łódzki

ul. Warszawska 21,
Aleksandrów Łódzki
510 189 710